Добавить объявление
Ваши объявления
Блокнот

Объявления, опубликованные на нашей доске, автоматизированно рассылаются с неё по другим доскам Обнинска: на сайтах газет "Обнинск" ("Вперёд"), "Неделя Обнинска", "Вы и мы" и "Мой город". Также, размещённые у нас объявления печатаются в газетах "Из рук в руки" и "Обнинский курьер".
Также, напоминаем, что пройдя регистрацию, Вы получаете возможность воспользоваться преимуществами личного кабинета.


ИНФУЛЛ. Финансовые услуги
Финансовые услуги от компании ИНФУЛЛ - это услуги, предоставляе..
Азартные автоматы GlobalSlots - многообразие и особенности
GlobalSlots – популярная платформа для игорных клубов, сочетани..
Мебель от компании Estetica
Estetica – команда профессионалов и рада предложить вам красивы..
Фото-объявления
Статистика
Всего 2198 объявлений
Предложение - 1846
Спрос - 45
Обмен - 0
Услуги - 307
Из них 103 Объявления на стадии модерации
Сегодня ничего не было добавлено

Рецензія на фільм "Стальний метелик"

Якось так уже повелося, що вітчизняний кінематограф не може похвалитися достатком фільмів про (пошуки) маніяків. Можна сказати, звичайно, що подібне відсутність інтересу до теми в кіно не є ознакою здорового суспільства, але подібний жанр в принципі міг прижитися на пострадянській грунті не більше, ніж еротичний трилер. У нашій країні довгий час не було не тільки сексу, але і психопатів. Американські слешер і детективи проникали в будинки багатьох російських режисерів через відео-салони і ларьки з відеокасетами, але в головах більше осідали «великі», режисери-небожителі з постійною програми «Ілюзіон» і незмінні гості будь-якого «видака», Шварц і Сталлоне.


Не дивно тому, що фільми Давлетьярова насамперед про взаємини юної крадійки-беспрізорніци і суворого на перший погляд, але доброго в душі слідчого, який зробив її на свій страх і ризик приманкою для маніяка в Ізмайлово, а не про пошуки цього самого маніяка. Треба визнати, що у Давлетьярова вийшла не чергова «кохання-зітхання», низку яких він продюсував, а цілком пристойний, гідно зроблений комерційний проект.


Завдяки прекрасній грі виконавиці ролі Чуми, Даші Мельникової, і переконливості Анатолія Білого в ролі «доброго мента» Ханіна закриваєш очі на штучність всієї ситуації. Москва Давлетьярова, звичайно, не лізергінової-яскраві і абсолютно ірреальні «пластмасові світи» Бекмамбетова, але і від міста російських молодих і талановитих, Хомерікі і Попогребського, вона знаходиться в сотні світлових років. Для ретельно продуманого комерційного фільму простимо - якщо показати будні слідчих хоча б трохи наближеними до реальності, це може викликати у глядачів, чого доброго, незадоволення, а то й відторгнення.


Однак переконливо подати історію кохання беспрізорніци, жорстокою і готової, якщо що, пустити в справу ніж-метелик, до цинічного оперу зміг би далеко не кожен. Давлетьярова це вдалося. Персонажі фільму майже позбавлені фальші в поведінці, а епізоди зустрічі Чуми з безпритульними друзями або її «невимушеного спілкування» з коханкою Ханіна (хороша роль Дар'ї Мороз) і зовсім вибиваються за рамки подібного «кіно для глядачів». Ще один безперечний плюс - відсутність надмірно цукрового фіналу. Зло, як водиться, повинно бути і буде покаране, а добро героїні Даші Мельникової доведеться ще пошукати. Життя продовжиться - і у мента, і у беспрізорніци, і перетинатися їх шляху відтепер можуть хіба що в спецприймальнику. Єдине, що трохи збило з пантелику - музика саундтреку, очевидно, заради додання всьому відбувається якогось «настрою» починала звучати в самі невідповідні моменти. У результаті вийшло непогане кіно, не в дусі кращих корейських або американських зразків, звичайно, але батькам таке порекомендувати зовсім не соромно. Мамі сподобається.Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript
Авто. Вело. Мото. ТранспортБизнес и производствоБытовая техника, электроникаДосуг, развлечения, отдыхЖивой мирЗнакомства и общениеКомпьютеры и комплектующиеМебель, интерьер, обиходНедвижимостьОбразование и наукаПотери, находкиРаботаСтроительство и ремонтТовары, Оборудование и МатериалыУслуги